Privátní vstup do wellness centra Parkhotelu Morris pro 2 osoby
Privátní vstup do wellness centra Parkhotelu Morris pro 2 osoby

Privátní vstup do wellness centra Parkhotelu Morris pro 2 osoby

Původně
600 Kč

Sleva
18 %

Ušetříte
110 Kč

Slevu zakoupilo 251 návstěvníků.

Rádi si užíváte vířivky a sauny? Parkhotel Morris Vám nabízí 50 minutový vstup do wellness centra kde těchto služeb využijete!

Voucher obsahuje

  • 50 minutový vstup do wellness centra v Parkhotelu Morris**** Nový Bor
  • luxusní prostředí příjemného hotelu
  • k dispozici je Vám vířivka a sauna
  • odreagujete se například po náročném pracovním dni

Platnost voucheru

slevu můžete uplatnit
od 24.1.2018 do 30.6.2018

Další informace

  • nabídka platí pro 2 osoby
  • počet voucherů na osobu není omezen
  • rezervace je nutné provést předem na tel. čísle +420 487 723 157
  • rezervace je možné provést teprve po přijetí voucheru
  • navštivte také náš portál www.cestovaniseslevou.cz

Kde voucher uplatnit?

Parkhotel Morris Nový Bor
Žižkova 269
47301, Nový Bor

Kontaktní. os: recepce
Telefon: +420487723157
E-mail: parkhotel@hotelmorris.cz
Web: www.hotelmorris.cz

Další informace

Tento wellness balíček obsahuje:

 • 50 minut nerušeného pobytu ve wellness centru v Parkhotelu Morris**** v Novém Boru
 • k dispozici Vám je whirpool a sauna
 • odpočinek po náročném týdnu
 • luxusní prostředí hotelu


O Parkhotelu Morris**** Nový Bor:

Parkhotel v Novém Boru je luxusní seminární hotel se širokou nabídkou poskytovanách služeb, určený pro business klienty, jednotlivce, cestovní kanceláře i skupiny. Nachází se v klidné části města v rozsáhlém parku, nedaleko centra. Hotel byl vybudován v roce 1996 spojením původní novoklasicistní vily a navazujícím novým křídlem, sloužícím dnes jako hotelová část a atriová restaurace. Na přelomu roku 2005/2006 proběhla rekonstrukce a znovuotevření hotelu. Hotel se nyní se prezentuje novými dekoracemi, moderní gastronomií a profesionálním personálem.

nb virivka blue

Parkhotel nabízí luxusní ubytování ve 41 pokojích. Nezbytným vybavením každého standardního pokoje je TV+SAT a telefon a miniobčerstvení. Hoteloví hosté mají možnost vybrat si mezi standardním dvoulůžkovým pokojem a malým či velkým apartmá. Standardní pokoje dále rozlišujeme vzhledem k designu na moderní, business a luxusní.

nb virivka sezeni

Návštěvníkům Parkhotelu Nový Bor je k dispozici restaurace Atrium, lobby bar, salonky a v letním období dvě nově otevřené venkovní terasy. Jistě nezapomenutelným zážitkem je návštěva restaurace Atrium, navozující pocit posezení přímo pod širým nebem. Ve Vašem příjemném prožitku Vás ujistí i moderní gastronomie jídelního lístku a příjemná obsluha.

Konferenční centrum se skládá ze vstupní haly, 1. sálu o kapacitě až 100 míst a 2. sálu s možností členění na 3 samostatně využitelné salonky o celkové kapacitě 90 míst.Jednotlivých salonků je 6, každý o kapacitě 25 míst včetně stolové úpravy.

K relaxačním službám Parkhotelu patří vlastní fitness v České Lípě (cca 10min autem) a wellness centrum, které je přímo v hotelu. K doprovodným službám patří zajištění kosmetických i kadeřnických služeb, rovněž v hotelu nebo možnost využití Sportovního areálu Česká Lípa ( bazén, aquapark, vířivé vany, relaxační koutek, rozplavovací bazén, fitness, aerobní sály aj.)

Od svého otevření hotel uspokojuje širokou poptávku jak místního tak okolních regionů v oblasti ubytovacích i restauračních služeb. Vycházíme vstříc jak jednotlivcům prahnoucích pro krásách Lužických hor, business klientele, tak skupinám. Zajištujeme inviduální služby zákazníkům, připravujeme bankety, rauty,svatební hostiny, semináře. Se svou širokou nabídkou služeb se řadíme mezi prestižní hotely našeho i okolních regionů. Navštivte nás a zjistíte, že Vaši projevenou důvěru nezklameme.

Akční nabídka slevových akcí

Aktuálně nejsou v nabídce žádné slevy

Stálá nabídka

Aktuálně nejsou v nabídce žádné další položky

slevyzeseveru.cz na Facebooku