Vanilková bomba pro 2 osoby: vlasová kúra, koupel, koktejl
Vanilková bomba pro 2 osoby: vlasová kúra, koupel, koktejl
Vanilková bomba pro 2 osoby: vlasová kúra, koupel, koktejl

Vanilková bomba pro 2 osoby: vlasová kúra, koupel, koktejl

Původně
1.120 Kč

Sleva
47 %

Ušetříte
525 Kč

Slevu nikdo nezakoupil.

Připravili jsme pro Vás VANILKOVOU novinku v Parkhotelu Morris Nový Bor

Voucher obsahuje

 • platí pro 2 osoby:
 • 1 x vanilková kúra na vlasy
 • 1 x relaxační koupel
 • 1 x vanilkovo -mléčný koktejl

Platnost voucheru

slevu můžete uplatnit
od 18.1.2016 do 30.6.2016

Další informace

 • Rezervaci je nutné provést předem telefonicky na:
 • +420 774 486 309 (Parkhotel Morris Nový Bor)

Kde voucher uplatnit?

Parkhotel Morris Nový Bor
Žižkova 269
47301, Nový Bor

Kontaktní. os: recepce
Telefon: +420 487 723 157
E-mail: parkhotel@hotelmorris.cz
Web: www.hotelmorris.cz

Další informace

Zcela nové kadeřnictiví v Parkhotelu Morris Nový Bor a vlasová kosmetiak TIGI. Tato inovativní značka, která je jedničkou v anglických žebříčcícha na předních místech v celosvětové konkurenci v profesionální vlasové kosmetice, vznikla v Londýně v roce 1963 díky kreativitě italských kadeřníků, bratrů Toniho a Guye Mascolových.

tigi2

Jejich snaha vytvořit produkty na nejvyšší možné úrovni, byla odměněna, neboť dnes se TIGI dostala mezi nejlépe postavené společnosti nejen v oblasti produkování výrobků pro kadeřníky! Za celosvětovým úspěchem dodnes stojí Anthony Mascolo, který značku stále posouvá vpřed. Je jedním z nejlepších a nejkreativnějších kadeřníků na světě. Díky jeho výjimečnému talentu v kadeřnickém byznysu, se stal světovou ikonou mezi kadeřníky. TIGI je díky Anthonymu Mascolo značkou zastupující produkty nejvyšší kvality, s nejmodernější technologií. A v čem tkví tajemství úspěchu této značky? Především ve filozofii, které svým zákazníkům umožňuje dopřát si exkluzivní a vysoce kvalitní vlasovou péči a styling určené pro světová přehlídková mola v New Yorku, Milánu, Paříži a Londýně. Úžasně voňavé a originálně balené produkty jim tak svými unikátními schopnostmi pomohou získat jedinečný styl dle posledních trendů prezentovaných na módní show a v módních editoriálech. V současné době je TIGI součástí nadnárodní korporace UNILEVER, což jí skýtá další možnosti globálního růstu a přístupu k těm nejnovějším technologiím. TIGI se může pochlubit hned několika úžasnými řadami, které obsahují jak základní péči, tak i styling šitý na míru životnímu stylu a potřebám každého z nás.

tigi2bilbord

Wellness paradise“ - zábava a relaxace

Součástí komplexu je rozlehlé wellness centrum. Ve „Wellness paradise“ si můžete dopřát multifunkční saunu (aroma, pára, aj.) různé druhy masáží , zábaly, koupele a další příjemné procedury. Zatímco Vy relaxujete, vaše děti (a nejen ony) mohou řádit v aquaparku.

 • sportovní, reflexní, aroma a další masáže
 • vířivé vany, whirlpool
 • koupele, zábaly, peeling
 • bylinná a finská sauna
 • odpočívárna, tryskové sprchy
 • inhalační solná jeskyně

hot stones

Navštivte naše balneo centrum v hotelech Morris**** Česká Lípa a Nový Bor. Nebudete litovat; napětí ze zaměstnání se po masáži zad a šíje rázem vytratí a budete odcházet s příjemně nalazenou náladou!

cl balneo

 

O Parkhotelu Morris**** Nový Bor

Parkhotel v Novém Boru je luxusní seminární hotel se širokou nabídkou poskytovanách služeb, určený pro business klienty, jednotlivce, cestovní kanceláře i skupiny. Nachází se v klidné části města v rozsáhlém parku, nedaleko centra. Hotel byl vybudován v roce 1996 spojením původní novoklasicistní vily a navazujícím novým křídlem, sloužícím dnes jako hotelová část a atriová restaurace. Na přelomu roku 2005/2006 proběhla rekonstrukce a znovuotevření hotelu. Hotel se nyní se prezentuje novými dekoracemi, moderní gastronomií a profesionálním personálem.

Po náročném pracovním dni máte možnost navštívit naše wellness centrum přímo v hotelu, případně využít kadeřnických či kosmetických služeb. Hotelová recepce pro Vás ráda zajistí návštěvu nedalekého relaxačního a sportovního centra. více foto.

cl masaz

Akční nabídka slevových akcí

Aktuálně nejsou v nabídce žádné slevy

Stálá nabídka

Aktuálně nejsou v nabídce žádné další položky

slevyzeseveru.cz na Facebooku