Senior super set 180 minut v hotelu Morris Nový Bor a Česká Lípa
Senior super set 180 minut v hotelu Morris Nový Bor a Česká Lípa
Senior super set 180 minut v hotelu Morris Nový Bor a Česká Lípa
Senior super set 180 minut v hotelu Morris Nový Bor a Česká Lípa

Senior super set 180 minut v hotelu Morris Nový Bor a Česká Lípa

Původně
1.290 Kč

Sleva
57 %

Ušetříte
740 Kč

Slevu zakoupilo 10 návstěvníků.

VÝHODNÝ DÁREK! Speciální balíček vhodný PRO SENIORY! Léčebné a relaxační služby celkem 180 minut v hotelech Morris Nový Bor a Česká Lípa!

Voucher obsahuje

  • celkem 180 minut pobytu v balneo centru hotelu Morris**** Nový Bor nebo Česká Lípa
  • 60 minut oxygenoterapie
  • 60 minut solná inhalační jeskyně
  • 30 minut rašelinový zábal
  • 30 minut inhalace léčivých praměnů
  • luxusní prostředí reprezentativního hotelu Morris Česká Lípa nebo Parkhotel Morris Nový Bor

Platnost voucheru

slevu můžete uplatnit
od 12.3.2013 do 30.6.2013

Další informace

  • platnost voucheru do 30.06.2013
  • počet voucheru na osobu není omezen
  • rezervace je nutné provést předem na tel. čísle daného hotelu
  • rezervace je možné provést až po získání poukazu
  • slevu je možné uplatnit v České Lípě nebo v Novém Boru!
  • navštivte také náš portál www.cestovaniseslevou.cz

Kde voucher uplatnit?

Morris CL s. r. o.
T.G.M. 132
47001, Česká Lípa

Kontaktní. os: recepce
Telefon: 487829761
E-mail: info@hotelmorris.cz
Web: www.hotelmorris.cz

Další informace

Necháte se zlákat 180 minutovou návštěvou balneo centra v hotelech Morris v Novém Boru a České Lípě? Vhodné pro seniory!

 

V tomto balíčku Vás čeká:


Oxygenoterapie

Oxygenoterapií se zlepší prevence některých onemocnění, podpoří se hojení, zvýší se psychická a fyzická kapacita, zkvalitní se mikrocirkulace a v neposlední řadě se celkově zlepší stav pleti. Kyslík je pohonná látka v životě. Protože kyslík se nedá v organismu skladovat, musíme zajistit jeho pravidelný přísun. To je zajištěno dýcháním. V plicích se kyslík dostává do krve a pomocí oběhového aparátu do orgánů celého těla. V kapilárách se kyslík přesouvá do buněk, kde dochází k procesům vyrábějícím energii. Pokud je v těle nedostatek kyslíku, je v těle i nedostatek energie. Intenzivní přísun kyslíku můžeme dodat kapilárám i aplikací vysoce koncentrovaného kyslíku přímo na pleť. Děje se to pomocí speciálních aplikátorů.

cl
        masaz

Rašelinový zábal

Rašelinový zábal je jedna z nejuznávanějších forem tepelné terapie, při které dochází k uvolnění svalových kontrakcí, detoxikaci organismu a příjemné relaxaci celého těla. Forma jednorázových aplikací obsahujících velké množství organických a minerálních látek, které se za pomoci tepelné podpory dostávají do našeho těla, mají rovněž blahodárný vliv na pokožku.

nb green polstar

Solná inhalační jeskyně

Pobyt v solné jeskyni je určen pro všechny věkové skupiny klientů, navštěvovat je mohou i děti a těhotné ženy. Jako doplněk pro regeneraci je používají například i sportovci.

Solná jeskyně je místem, kde se uklidníte a necháte na sebe působit sílu soli. Během této procedury relaxujete za doprovodu příjemné hudby a barevného osvětlení.

nb jeskyne2

Inhalace léčivých pramenů

Využívá se minerálních vod, které zlepšují funkci sliznice dýchacích cest, působí protizánětlivě, zkapalňují hlen a usnadňují vykašlávání.K minerálním vodám jako základu pro inhalace se mohou dodávat léky pro těžké případy dušnosti, přírodní soli pro katary horních dýchacích cest, nebo odvary z bylin

 

O Parkhotelu Morris**** Nový Bor

Parkhotel v Novém Boru je luxusní seminární hotel se širokou nabídkou poskytovanách služeb, určený pro business klienty, jednotlivce, cestovní kanceláře i skupiny. Nachází se v klidné části města v rozsáhlém parku, nedaleko centra. Hotel byl vybudován v roce 1996 spojením původní novoklasicistní vily a navazujícím novým křídlem, sloužícím dnes jako hotelová část a atriová restaurace. Na přelomu roku 2005/2006 proběhla rekonstrukce a znovuotevření hotelu. Hotel se nyní se prezentuje novými dekoracemi, moderní gastronomií a profesionálním personálem.

nb jeskyne3

Parkhotel nabízí luxusní ubytování ve 41 pokojích. Nezbytným vybavením každého standardního pokoje je TV+SAT a telefon a miniobčerstvení. Hoteloví hosté mají možnost vybrat si mezi standardním dvoulůžkovým pokojem a malým či velkým apartmá. Standardní pokoje dále rozlišujeme vzhledem k designu na moderní, business a luxusní.

nb zábal


O hotelu Morris**** Česká Lípa

Hotel Morris **** se nachází v centru České Lípy na náměstí TGM. Hotel Morris je nový hotel, který vznikl propojením tří budov. Budovy prošly kompletní nákladnou rekonstrukcí a svou jedinečnou architekturou se řadí mezi hlavní dominanty náměstí v České Lípě.

nb wellness long


Akční nabídka slevových akcí

Aktuálně nejsou v nabídce žádné slevy

Stálá nabídka

Aktuálně nejsou v nabídce žádné další položky

slevyzeseveru.cz na Facebooku