Privátní vstup do bylinkové sauny a vířivky v Parkhotelu Morris**** Nový Bor
Privátní vstup do bylinkové sauny a vířivky v Parkhotelu Morris**** Nový Bor
Privátní vstup do bylinkové sauny a vířivky v Parkhotelu Morris**** Nový Bor

Privátní vstup do bylinkové sauny a vířivky v Parkhotelu Morris**** Nový Bor

Původně
600 Kč

Sleva
50 %

Ušetříte
301 Kč

Slevu zakoupilo 8 návstěvníků.

Pro čas strávený pohodou nabízí novoborský Parkhotel privátní vstup do bylinkové sauny a vířivky za 299,- Kč pro 2 osoby !

Voucher obsahuje

  • 55 minutový vstup do vířivky a bylinkové sauny
  • luxusní prostředí příjemného hotelu
  • balneo a wellness centrum v Parkhotelu Morris**** Nový Bor
  • odreagujete se například po náročném pracovním dni
 • Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!

Platnost voucheru

slevu můžete uplatnit
od 7.9.2012 do 30.11.2012

Další informace

  • platnost voucheru do 30.11. 2012
  • nabídka platí pro 2 osoby
  • počet voucherů na osobu není omezen
  • rezervace je nutné provést předem na tel. čísle +420 487 723 157
  • rezervace je možné provést teprve po přijetí voucheru
  • navštivte také náš portál www.cestovaniseslevou.cz

Kde voucher uplatnit?

Morris CL s. r. o.
Žižkova 269
47301, Nový Bor

Kontaktní. os: recepce
Telefon: +420487723157
E-mail: parkhotel@hotelmorris.cz
Web: www.hotelmorris.cz

Další informace

Pro čas strávený pohodou nabízí novoborský Parkhotel privátní vstup do bylinkové sauny a vířivky za 299- Kč pro 2 osoby !

 

nb hotel

Tento wellness balíček obsahuje:55 minutový vstup do vířivky a bylinkové saunybalneo a wellness centrum v Parkhotelu Morris**** Nový Borodpočinek po náročném týdnuluxusní prostředí hoteluO Parkhotelu Morris**** Nový Bor:Parkhotel v Novém Boru je luxusní seminární hotel se širokou nabídkou poskytovanách služeb, určený pro business klienty, jednotlivce, cestovní kanceláře i skupiny. Nachází se v klidné části města v rozsáhlém parku, nedaleko centra. Hotel byl vybudován v roce 1996 spojením původní novoklasicistní vily a navazujícím novým křídlem, sloužícím dnes jako hotelová část a atriová restaurace. Na přelomu roku 2005/2006 proběhla rekonstrukce a znovuotevření hotelu. Hotel se nyní se prezentuje novými dekoracemi, moderní gastronomií a profesionálním personálem.Parkhotel nabízí luxusní ubytování ve 41 pokojích. Nezbytným vybavením každého standardního pokoje je TV+SAT a telefon a miniobčerstvení. Hoteloví hosté mají možnost vybrat si mezi standardním dvoulůžkovým pokojem a malým či velkým apartmá. Standardní pokoje dále rozlišujeme vzhledem k designu na moderní, business a luxusní.

nb kolaz

SlužbyNa každém pokoji máme několik TV a SAT kanálů pro hotelové hosty zcela zdarma. Jsou to: ČT1, ČT2, NOVA, PRIMA, HBO, HBO2, RTL, ARD, HUDEBNÍ KANÁL, EROTICKÝ KANÁL, CNN.Návštěvníkům Parkhotelu Nový Bor je k dispozici restaurace Atrium, lobby bar, salonky a v letním období dvě nově otevřené venkovní terasy. Jistě nezapomenutelným zážitkem je návštěva restaurace Atrium, navozující pocit posezení přímo pod širým nebem. Ve Vašem příjemném prožitku Vás ujistí i moderní gastronomie jídelního lístku a příjemná obsluha.Konferenční centrum se skládá ze vstupní haly, 1. sálu o kapacitě až 100 míst a 2. sálu s možností členění na 3 samostatně využitelné salonky o celkové kapacitě 90 míst.Jednotlivých salonků je 6, každý o kapacitě 25 míst včetně stolové úpravy.K relaxačním službám Parkhotelu patří vlastní fitness v České Lípě (cca 10min autem) a wellness centrum, které je přímo v hotelu. K doprovodným službám patří zajištění kosmetických i kadeřnických služeb, rovněž v hotelu nebo možnost využití Sportovního areálu Česká Lípa ( bazén, aquapark, vířivé vany, relaxační koutek, rozplavovací bazén, fitness, aerobní sály aj.) Od svého otevření hotel uspokojuje širokou poptávku jak místního tak okolních regionů v oblasti ubytovacích i restauračních služeb. Vycházíme vstříc jak jednotlivcům prahnoucích pro krásách Lužických hor, business klientele, tak skupinám. Zajištujeme inviduální služby zákazníkům, připravujeme bankety, rauty,svatební hostiny, semináře. Se svou širokou nabídkou služeb se řadíme mezi prestižní hotely našeho i okolních regionů. Navštivte nás a zjistíte, že Vaši projevenou důvěru nezklameme.

nb virivka blue

Akční nabídka slevových akcí

Aktuálně nejsou v nabídce žádné slevy

Stálá nabídka

Aktuálně nejsou v nabídce žádné další položky

slevyzeseveru.cz na Facebooku