Medová detoxikační masáž v hotelech Morris
Medová detoxikační masáž v hotelech Morris
Medová detoxikační masáž v hotelech Morris

Medová detoxikační masáž v hotelech Morris

Původně
750 Kč

Sleva
40 %

Ušetříte
301 Kč

Slevu zakoupilo 10 návstěvníků.

Darujte zážitek v podobě detoxikační medové masáže! Unikátní spojení příznivých účinků medu a profesionálních masérských hmatů Vám zajistí tato nabídka! Hotely Morris Česká Lípa a Nový Bor

Voucher obsahuje

  • medová detoxikační masáž + zábal v balneo centrech Morris
  • 45 minut
  • Hotel Morris**** Česká Lípa nebo Parkhotel Morris**** Nový Bor
  • vhodné jako dárek!
  • příjemné prostředí luxusních hotelů

Platnost voucheru

slevu můžete uplatnit
od 12.3.2013 do 30.6.2013

Další informace

  • platnost voucheru do 30.06.2013
  • termíny je nutné zamluvit si předem na tel. čísle +420 487 829 761 pro Českou Lípu nebo na +420 487 723 157 pro Nový Bor
  • rezervace je možné provést teprve po příjetí voucheru
  • Pokud se klient nedostaví na objednaný termín a předem se řádně neomluví, poukaz mu propadá
  • nabídku je možné uplatnit v Novém Boru nebo v České Lípě
  • navštivte také náš cestovní portál www.cestovaniseslevou.cz

Kde voucher uplatnit?

Morris CL s. r. o.
Žižkova 269
47301, Nový Bor

Kontaktní. os: recepce
Telefon: +420487723157
E-mail: parkhotel@hotelmorris.cz
Web: www.hotelmorris.cz

Další informace

Medová detoxikační masáž v hotelech Morris****

coko cesta

Jedná se o velice účinnou metodu alternativní medicíny, jak se zbavovat toxických látek uložených v těle a to jak na povrchu tj. v podkožní tkáni, tak i z hloubky tělesných tkání.Pomáhá při léčbě rozmanitých onemocnění a chorob způsobených nezdravým životním stylem. Medová masáž využívá výborných účinků medu. Přijeďte si vyzkoušet do hotelu Morris**** v Novém Boru nebo v České Lípě a určitě se k nám rádi vrátíte!


 

O Parkhotelu Morris**** Nový Bor

Parkhotel v Novém Boru je luxusní seminární hotel se širokou nabídkou poskytovanách služeb, určený pro business klienty, jednotlivce, cestovní kanceláře i skupiny. Nachází se v klidné části města v rozsáhlém parku, nedaleko centra. Hotel byl vybudován v roce 1996 spojením původní novoklasicistní vily a navazujícím novým křídlem, sloužícím dnes jako hotelová část a atriová restaurace. Na přelomu roku 2005/2006 proběhla rekonstrukce a znovuotevření hotelu. Hotel se nyní se prezentuje novými dekoracemi, moderní gastronomií a profesionálním personálem.

hot
        stones

Parkhotel nabízí luxusní ubytování ve 39 pokojích. Nezbytným vybavením každého standardního pokoje je TV+SAT a telefon a miniobčerstvení. Hoteloví hosté mají možnost vybrat si mezi standardním dvoulůžkovým pokojem a malým či velkým apartmá. Standardní pokoje dále rozlišujeme vzhledem k designu na moderní, business a luxusní.

masaz romantika

O hotelu Morris**** Česká Lípa

Hotel Morris **** se nachází v centru České Lípy na náměstí TGM. Hotel Morris je nový hotel, který vznikl propojením tří budov. Budovy prošly kompletní nákladnou rekonstrukcí a svou jedinečnou architekturou se řadí mezi hlavní dominanty náměstí v České Lípě.

masáz žena

Ubytování a pokoje

Hotel nabízí luxusní ubytování ve 28 pokojích. Nezbytným vybavením každého standardního pokoje je TV+SAT, telefon a minibar, internetové připojení, nábytek v anglickém stylu, sociální zařízení a koupelny s vanou i sprchovým koutem. Hoteloví hosté mají možnost vybrat si mezi standardním dvoulůžkovým pokojem, apartmánem nebo dvoupatrovým-mezonetovým apartmánem. Interiéry celého komplexu hotelu jsou vybaveny luxusním, starožitným nábytkem a starožitnými doplňky z období baroka, rokoka a renesance. Celkovým stylem a pojetím se snažíme v hostech zanechat nevšední zážitek z návštěvy v hotelu Morris.

med2


Akční nabídka slevových akcí

Aktuálně nejsou v nabídce žádné slevy

Stálá nabídka

Aktuálně nejsou v nabídce žádné další položky

slevyzeseveru.cz na Facebooku