Dárkový poukaz v hodnotě 1.700,- Kč na kadeřnické služby
Dárkový poukaz v hodnotě 1.700,- Kč na kadeřnické služby
Dárkový poukaz v hodnotě 1.700,- Kč na kadeřnické služby
Dárkový poukaz v hodnotě 1.700,- Kč na kadeřnické služby

Dárkový poukaz v hodnotě 1.700,- Kč na kadeřnické služby

Původně
1.700 Kč

Sleva
41 %

Ušetříte
700 Kč

Slevu zakoupilo 6 návstěvníků.

Kadeřnictví TiGi. Dárkový poukaz v hodnotě 1.700,- Kč za akční cenu jen 1.000,- Kč na veškeré kadeřnické služby v kadeřnickém salonu TiGi

Voucher obsahuje

 • 1 x dárkový poukaz na služby v hodnotě 1.700,- kč
 • - můžete vybírat z nabídky kadeřnictví TiGi v Parkhotelu Morris Nový Bor
 • - neplatí pro již akční nabídky
 • Rádi Vám vystavíme dárkový poukaz s věnováním!

Platnost voucheru

slevu můžete uplatnit
od 18.1.2016 do 30.6.2016

Další informace

 • Voucher je možné čerpat jen v kadeřnictví
 • - není možné vyměnit za jiné služby
  • počet voucherů na osobu není omezen
  • termíny je nutné zamluvit si předem na tel. čísle daného hotelu
  • rezervace je možné provést teprve po příjetí voucheru
  • Pokud se klient nedostaví na objednaný termín a předem se řádně neomluví, poukaz mu propadá
  • navštivte také náš cestovní portál www.cestovaniseslevou.cz

Kde voucher uplatnit?

Parkhotel Morris Nový Bor
Žižkova 269
47301, Nový Bor

Kontaktní. os: recepce
Telefon: 487 723 157
E-mail: parkhotel@hotelmorris.cz
Web: www.hotelmorris.cz

Další informace

Zcela nové kadeřnictiví v Parkhotelu Morris Nový Bor a vlasová kosmetiak TIGI. Tato inovativní značka, která je jedničkou v anglických žebříčcích a na předních místech v celosvětové konkurenci v profesionální vlasové kosmetice, vznikla v Londýně v roce 1963 díky kreativitě italských kadeřníků, bratrů Toniho a Guye Mascolových.

tigi2

Jejich snaha vytvořit produkty na nejvyšší možné úrovni, byla odměněna, neboť dnes se TIGI dostala mezi nejlépe postavené společnosti nejen v oblasti produkování výrobků pro kadeřníky! Za celosvětovým úspěchem dodnes stojí Anthony Mascolo, který značku stále posouvá vpřed. Je jedním z nejlepších a nejkreativnějších kadeřníků na světě. Díky jeho výjimečnému talentu v kadeřnickém byznysu, se stal světovou ikonou mezi kadeřníky. TIGI je díky Anthonymu Mascolo značkou zastupující produkty nejvyšší kvality, s nejmodernější technologií. A v čem tkví tajemství úspěchu této značky? Především ve filozofii, které svým zákazníkům umožňuje dopřát si exkluzivní a vysoce kvalitní vlasovou péči a styling určené pro světová přehlídková mola v New Yorku, Milánu, Paříži a Londýně. Úžasně voňavé a originálně balené produkty jim tak svými unikátními schopnostmi pomohou získat jedinečný styl dle posledních trendů prezentovaných na módní show a v módních editoriálech. V současné době je TIGI součástí nadnárodní korporace UNILEVER, což jí skýtá další možnosti globálního růstu a přístupu k těm nejnovějším technologiím. TIGI se může pochlubit hned několika úžasnými řadami, které obsahují jak základní péči, tak i styling šitý na míru životnímu stylu a potřebám každého z nás.

tigi2bilbord

BEDHEAD
Hrajte si s produkty, vytvořte si svůj účes, svůj styl! Tato řada inspirovaná mládím, kreativitou, nespoutaností a různými styly, které se prolínají a mísí v jeden, je určena pro ty nejnáročnější klienty.

BED HEAD FOR MEN
I muži si zaslouží speciální řadu pro vytvoření osobitého stylu a podtržení vlastní individuality. Tato řada myslí také na muže s jemnějšími vlasy a proto jim nabízí péči a styling, díky kterému budou jejich vlasy o poznání silnější a hustší.

CANDY FIXATIONS
Pro zaručený zážitek z objemu a struktury  Tigi utvořila  5 cukrových stylingových nástrojů pro okamžitou přeměnu se zaměřením na objem a podporu nejen jemných vlasů.

ROCKAHOLIC
Osvědčené pro turné, schválené rockovými Hvězdami! Jednoznačná volba pro vyznavače rockové stylu. S touto řadou zažijí vaše vlasy vzrušení a vzbudí pozornost, kterou si zaslouží! Díky produktům z řada ROCKAHOLIC budete zkrátka nepřehlédnutelní.

CATWALK
Vytvořená ve spolupráci s nejlepšími světovými návrháři a předváděná na nejprestižnějších módních show! Může se pochlubit nejmodernější technologií, prvotřídním výkonem produktů a svůdnou vůní inspirovanou luxusními parfémy.

CATWALK SS SERIES
Tato stylingová podřada nabízí vše pro rychlé vytvoření trendu, který určují stylisté pracující v zákulisí největších světových módních show. Styling je potřeba vytvořit během několika minut, proto si nikdo nemůže dovolit chybovat a musí se spolehnout pouze na produkty, které na 100% fungují.

S-FACTOR
Dopřejte si nepřekonatelný zážitek z rozmazlování vašich vlasů s linií S-factor! Tato ošetřující produktová řada se skládá z výrobků s unikátními ingrediencemi jako jsou diamanty, perly, kašmír a šampaňské

tigi_cld

Akční nabídka slevových akcí

Aktuálně nejsou v nabídce žádné slevy

Stálá nabídka

Aktuálně nejsou v nabídce žádné další položky

slevyzeseveru.cz na Facebooku