Čokoládová masáž v hotelech Morris na 50 minut
Čokoládová masáž v hotelech Morris na 50 minut
Čokoládová masáž v hotelech Morris na 50 minut
Čokoládová masáž v hotelech Morris na 50 minut

Čokoládová masáž v hotelech Morris na 50 minut

Původně
800 Kč

Sleva
44 %

Ušetříte
351 Kč

Slevu zakoupilo 8 návstěvníků.

Pro neúnavné milovníky čokolády! Speciální čokoládová masáž v hotelech Morris Vám bude laskat smysly! Nabídka pro Českou Lípu a Nový Bor

Voucher obsahuje

  • čokoládová masáž v luxusním balneo centru
  • Hotel Morris**** Česká Lípa nebo Parkhotel Morris**** Nový Bor
  • 50 minut
  • vhodné jako dárek

Platnost voucheru

slevu můžete uplatnit
od 12.3.2013 do 30.6.2013

Další informace

  • platnost voucheru do 30.06.2013
  • nabídka platí pro 1 osobu
  • termíny rezervace je nutné si zamluvit na tel. čísle +420 487 829 761 pro Českou Lípu nebo na čísle +420 487 723 157 pro Nový Bor
  • rezervace je možné provést až po získání voucheru
  • navštivte také náš slevový portál www.cestovaniseslevou.cz

Kde voucher uplatnit?

Morris CL s. r. o.
Žižkova 269
47301, Nový Bor

Kontaktní. os: recepce
Telefon: +420487723157
E-mail: parkhotel@hotelmorris.cz
Web: www.hotelmorris.cz

Další informace

Přijďte si k nám uvolnit své smysly při čokoládové masáži do luxusního balneo centra v hotelech Morris**** Česká Lípa a Nový Bor!

cl balneo

 

O hotelu

Hotel Morris **** se nachází v centru České Lípy na náměstí TGM. Hotel Morris je nový hotel, který vznikl propojením tří budov. Budovy prošly kompletní nákladnou rekonstrukcí a svou jedinečnou architekturou se řadí mezi hlavní dominanty náměstí v České Lípě.

coko cesta

Ubytování a pokoje

Hotel nabízí luxusní ubytování ve 28 pokojích. Nezbytným vybavením každého standardního pokoje je TV+SAT, telefon a minibar, internetové připojení, nábytek v anglickém stylu, sociální zařízení a koupelny s vanou i sprchovým koutem. Hoteloví hosté mají možnost vybrat si mezi standardním dvoulůžkovým pokojem, apartmánem nebo dvoupatrovým-mezonetovým apartmánem. Interiéry celého komplexu hotelu jsou vybaveny luxusním, starožitným nábytkem a starožitnými doplňky z období baroka, rokoka a renesance. Celkovým stylem a pojetím se snažíme v hostech zanechat nevšední zážitek z návštěvy v hotelu Morris.

masaz romantika

WELLNESS a RELAX

Součástí komplexu je rozlehlé wellness centrum. Ve „Wellness paradise“ si můžete dopřát multifunkční saunu (aroma, pára, aj.) různé druhy masáží , zábaly a další příjemné procedury. Zatímco vy relaxujete, vaše děti (a nejen ony) mohou řádit v aquaparku.

 • sportovní, reflexní, aroma a další masáže
 • vířivé vany, whirlpool
 • koupele, zábaly, peeling
 • orientální a solná lázeň, bylinná a finská sauna
 • odpočívárna, tryskové sprchy

 

 

O Parkhotelu Morris**** Nový Bor

Parkhotel v Novém Boru je luxusní seminární hotel se širokou nabídkou poskytovanách služeb, určený pro business klienty, jednotlivce, cestovní kanceláře i skupiny. Nachází se v klidné části města v rozsáhlém parku, nedaleko centra. Hotel byl vybudován v roce 1996 spojením původní novoklasicistní vily a navazujícím novým křídlem, sloužícím dnes jako hotelová část a atriová restaurace. Na přelomu roku 2005/2006 proběhla rekonstrukce a znovuotevření hotelu. Hotel se nyní se prezentuje novými dekoracemi, moderní gastronomií a profesionálním personálem.

Parkhotel nabízí luxusní ubytování ve 41 pokojích. Nezbytným vybavením každého standardního pokoje je TV+SAT a telefon a miniobčerstvení. Hoteloví hosté mají možnost vybrat si mezi standardním dvoulůžkovým pokojem a malým či velkým apartmá. Standardní pokoje dále rozlišujeme vzhledem k designu na moderní, business a luxusní.

 


Akční nabídka slevových akcí

Aktuálně nejsou v nabídce žádné slevy

Stálá nabídka

Aktuálně nejsou v nabídce žádné další položky

slevyzeseveru.cz na Facebooku